Seznam zboží výrobce Eastpak

EastpakPřinášíme Vám lifestylovou značku sídlící v jednom z hlavních byznys center USA, v Bostonu. Historie brandu společnosti Eastpak je psána již od roku 1952, kde ještě jako součást koncernu Eastern Canvas Products USA, Inc. vyráběla extrémně kvalitní produkty pro armádu spojených států.

Od roku 1976 se společnost zaměřuje na spotřebitelský trh. Výjimečnost firmy spočívá v tom, že svůj produkt mají celou dobu pod kontrolou od samotného návrhu a vývoje, přes výrobu a marketing, až po distribuci kompletních řad svých produktů.


Historické foto EastpakNejvětší úspěchy a globální rozšíření do povědomí zákazníků zaznamenala tato společnost v distribuci batohů, tašek, kufrů a dalších cestovních zavazadel pro městské využití. Společnost je součástí portfolia VF Corporation, které sdružuje mimo jiné i značky Wrangler, Majestic, Lee, Vans, Kipling, nebo například The North Face.


Produkty EastpakEastpak je společnost, která se zaměřuje na městskou módu. V nabídce má několik produktových sérií. U každého produktu si můžete vybrat z mnoha barevných variant tak, aby váš batoh, taška nebo cestovní kufr nebyly pouhými pouzdry na vaše vybavení, ale aby doplňovaly váš outfit. Jednotlivá zavazadla se v rámci sérií mohou doplňovat, batoh lze připnout ke kufru, zavazadla lze vrstvit. Bylo by však velkým omylem myslet si, že u Eastapku jde pouze o vzhled. Jednotlivé produkty jsou funkční, jsou odolné vůči častému používání, vůči vlivům počasí a jsou připraveny pro často hektický městský život. Důkazem budiž fakt, že u drtivé většin produktů společnost Eastapk nabízí 30 letou záruku. Navíc jsou jednotlivé produkty dobře organizovány, šetří prostorem a v důsledku i svoji vlastní váhou.


Jednoduše, ať už Vás designově zaujme příruční tašky, brašna přes rameno, městský batoh, batoh na notebook, cestovní taška, sportovní taška, cestovní kufr, nebo jakýkoliv jiný produkt, který Vám nabízíme. Můžete si být jistí tím, že kupujete léty prověřenou kvalitu od společnosti, která umí vytvářet odolné a inteligentní produkty.


Zobrazit

Počet zboží na stránku

Kontaktujte nás

 • Máte dotaz ke zboží nebo objednávce? Neváhejte nás kontaktovat!
 • +420 728 819 845

Proč nakoupit u nás

 • 100% Originální zboží od prověřených značek
  Vybírejte z široké nabídky, přes 2 500 produktů ověřených značek
 • Doprava zdarma u objednávek nad 2 500 Kč
  Využijte možnosti nechat si zakoupené zboží zaslat zdarma
 • Garance vrácení zboží do 21 dnů
  Nabízíme rozšířenou dobu pro vrácení zboží
 • 350 výdejních míst
  Zboží si můžete vyzvednout ve kterémkoliv z 350 výdejních míst